Коростенський район: вогнеборці ліквідували пожежу в оселі багатодітної сім’ї

Дата: 07.08.2020 11:00

6 серпня о 03:14 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в шлакоблочному житловому будинку в с. Сингаї Коростенського району. Про це рятувальників сповістили сусіди, які прокинулись посеред ночі, та попередили їх, що в оселі можуть бути діти.

По прибуттю чергового караулу вогнеборців до місця виклику було встановлено, що веранда та покрівля помешкання охоплені полум’ям. Провівши розвідку всередині оселі, вогнеборці людей не виявили. Як з’ясувалося, у момент загоряння в будинку був старший син господині, однак він встиг залишити дім. Матір зі своєю найменшою дитиною цього дня знаходилася у Києві, а ще один малюк – у дідуся з бабусею.

Силами бійців ДСНС о 03:40 пожежу локалізовано, а о 05:45 ліквідовано. Внаслідок надзвичайної події вогнем знищені покрівля оселі, 3 кв. м перекриття та дерев’яна веранда.

Попередньо встановлено, що причиною пожежі стало коротке замкнення в електромережі. Напередодні загоряння в помешканні лагодили електропроводку.

Повідомляють на сайті Управління ДСНС України у Житомирській області