Запрошуємо на вебінар "Захист дітей в умовах пандемії Covid-19"

Дата: 12.08.2020 15:35

Вебінар відбудеться 13.08.2020, об 11.00 год з використанням системи відео зв’язку ZOOM. Участь у вебінарі візьмуть представники Міністерства соціальної політики, Міністерства освіти і науки, Міністерства охорони здоров’я, структурних підрозділів обласних державних адміністрацій (служба у справах дітей, департамент освіти, департамент охорони здоров’я, департамент соціального захисту населення).

Структурні підрозділи районних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення та захисту прав дітей, керівники закладів інституційного догляду та виховання дітей, інклюзивно-ресурсні центри, центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, громадські та благодійні організації що працюють в сфері забезпечення прав дітей, всі бажаючі можуть долучитися до перегляду он-лайн трансляції вебінару, яка буде здійснюватися на фейсбук сторінці Мінсоцполітики за посиланням:

Проведення заходу здійснюється за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і ГС „Українська Мережа за права дитини”.