Поліція застерігає!

Дата: 12.08.2020 16:36

Коростенська пенсіонерка, повіривши незнайомцю, який назвався лікарем обласного медзакладу, віддала так званому кур’єру всі свої заощадження – 6 тисяч доларів США та 1 тисячу гривень. Жінка вважала, що таким чином допомагає рятувати життя своєму синові, який потрапив у ДТП.

У разі, якщо вам повідомляють про потрапляння рідної людини у ДТП, раптове захворювання, травмування тощо, уточніть усі відомості, у тому числі, де саме знаходиться ваш родич. Після цього зателефонуйте самі до відповідного закладу та з’ясуйте всі обставини. Разом з цим спробуйте зв’язатись із людиною, про яку йдеться, або з кимось, хто може бути поруч – рідними, друзями, сусідами тощо.

Ніколи не передавайте гроші, призначені нібито для лікування, відшкодування збитків потерпілим чи іншої термінової потреби, незнайомим людям.

Будьте уважними, не дайте себе ошукати і не дозволяйте пройдисвітам збагатитися вашим коштом!

Прес-офіцер Коростенського відділу поліції

Олена ВОЛКОВСЬКА