Шановні жителі Коростенського району!

Дата: 14.08.2020 08:00

Вітаємо з Медовим спасом та Днем пасічника!

Нехай це свято стане приводом насолодитися в’язким солодким ароматом цілющого меду і подарувати слова подяки всім, хто трудиться для того, щоб бджолині сім’ї з максимальним комфортом виконували свою роботу – сумлінним пасічникам!

Протягом сторіч виготовлення меду з кропіткого ремесла перетворилося на справжнє мистецтво. Його секрети відкриваються лише дбайливим і працьовитим. Мед на столі – радість у домі. З ним українці відзначають свята, частують гостей, лікують недуги. Старовинні рецепти медових страв є безцінною реліквією, яку ми маємо берегти для нащадків.

Честь і хвала трудівникам пасік, які приносять до столу неповторний дар землі та сонця. Велике спасибі вам за наполегливість, вірність народним традиціям, любов до своєї землі. Нехай добробут, радість творчості, відчуття гармонії з природою стануть винагородою всім українським бджолярам за терпіння та працю.

З повагою,

голова Коростенської районної державної адміністрації