До уваги одиноких матерів району!

Дата: 17.08.2020 10:04

З метою державної підтримки одиноких матерів, які за нових умов надання допомоги з 01 липня 2020 року не змогли скористатися допомогою на дітей одиноким матерям, пропонуємо звернутися за призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Право на призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям мають сім’ї, у складі яких є одинока мати, що не перебуває у шлюбі, і запис про батька дитини до Книги реєстрації народжень внесено в установленому порядку за вказівкою матері або мати (батько) у разі смерті одного з батьків і звернулася (звернувся) за призначенням державної соціальної допомоги у липні-грудні 2020 року.

За детальною інформацією звертатись за адресою: вул. Франка, 5, м.Коростень, каб.9, тел. 4 31 66.