Віталій Бунечко підписав розпорядження про внесення змін до штатного розпису апарату ОДА

Дата: 17.08.2020 16:24

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко вніс зміни до штатного розпису апарату облдержадміністрації, ввівши ще одну посаду заступника голови ОДА.

Відповідне розпорядження про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 30.06.2020 № 379, яким було введено в дію структуру та зміни до штатного розпису апарату облдержадміністрації,  Віталій Бунечко підписав 13 серпня.

Згідно із розпорядженням від 13.08.2020 № 465 повноваження заступника голови облдержадміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та взаємодії з правоохоронними органами, посада якого була введена до штатного розпису апарату ОДА розпорядженням голови облдержадміністрації від 30.06.2020 № 379, розподілено між двома заступниками голови ОДА – заступником голови облдержадміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та заступником голови облдержадміністрації з питань взаємодії з правоохоронними органами.

Довідково. Відповідно до ст.10 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»перший заступник та заступники голови обласної державної адміністрації призначаються на посаду та звільняються з посади головою обласної державної адміністрації за погодженням із Кабінетом Міністрів України.