Робоча нарада щодо вжиття практичних заходів з підвищення антитерористичної захищеності в районі

Дата: 18.08.2020 10:45

18.08.2020 року в приміщенні Коростенської районної державної адміністрації проведено робочу нараду з керівниками підвідомчих об'єктів критичної інфраструктури щодо вжиття практичних заходів з підвищення антитерористичної захищеності їх об'єктів (посилення захисту відомчими підрозділами охорони, встановлення систем технічних засобів охорони та відеонагляду, забезпечення надійного пропускного режиму і контролю за відвідувачами установ та підприємств тощо).

У нараді взяли участь представники Коростенського МВ УСБУ, Регіональної філії «Південно-Західна залізниця», Коростенських  РЕМ, ПС «Лісова», ДФО «АГРО», В/ч А № 1796, Коростенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області, КНП «Коростенська центральна районна лікарня Коростенської районної ради»,  Швидка допомога, Коростенського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, Коростенським міжрайонним відділом ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України», сектору освіти РДА, ДП «Коростенське ЛМГ», ДП «Коростенське АПК», газового хазяйства.

Учасники отримали роз’яснення та рекомендації щодо практичних заходів з підвищення антитерористичної захищеності їх об'єктів від начальника Коростенського МВ УСБУ.

Тетяна Біляченко,

начальник відділу з питань оборонної роботи, цивiльного захисту

та взаємодії з правоохоронними органами Коростенської РДА