Пасічника з Коростенщини нагороджено Почесною грамотою Житомирської ОДА

Дата: 19.08.2020 16:05

18 серпня заступник голови Житомирської облдержадміністрації Віктор Градівський та заступник голови облради Сергій Крамаренко вітали пасічників області з нагоди професійного свята. Почесною грамотою Житомирської ОДА нагороджено пасічника з Коростенщини Володимира Клименка.

Довідково: Володимир Клименко, бджоляр із більш як 8-ми річним стажем, тримає пасіку на 150 бджолосімей. Активно відроджує бортництво на Поліссі, зокрема Коростенщині, опікується міні-музеєм бортництва, створеним вченим Анатолієм Потопальським на базі дендропарку “Перемога” у селі Ходаки, Коростенського району. Очолює ГО “Спілка пасічників Коростенщини “Медове Полісся”, координує роботу пасічників району, надає консультативну та рекомендаційну підтримку бджолярам усіх напрямків галузі, співпрацює із райдержадміністрацією, місцевим самоврядуванням та агропідприємствами району.

Коростенська райдержадміністрація вітає Володимира Олександровича із почесною відзнакою та бажає успіхів й нових звершень на професійній ниві.

Іванна Мазурова,

головний спеціаліст управління регіональної діяльності

Коростенської районної державної адміністрації