В Коростенській Райспоживспілці продовжуються семінари з обстеження технічного стану будівель та споруд, призначених для здійснення торгівельної діяльності

Дата: 20.08.2020 12:21

19 серпня проведено виїзний семінар в Стремигородському ССТ. Голова правління Коростенської РСС Тамара НІКИТЮК та члени комісії здійснили обстеження технічного стану будівель та споруд магазинів в с. Старики, с. Мелені, с. Шершні, с. Стремигород, с. Хотинівка, с. Соболівка.

Вражає відповідальність, з якою продавці готуються до заходу: приводять у відповідність робочі місця, торгівельні зали, прибудинкову територію. Згідно визначених критеріїв Тамара  Сергіївна та членами комісії оцінили якість проробленої роботи, вкотре акцентували увагу на забезпеченні дотримання карантинних норм.

Заклади Стремигородського ССТ Коростенської Райспоживспілки запам’ятаються затишною атмосферою, гарними букетами квітів у торгівельних залах, які чекають покупців.

Тетяна Біляченко,

начальник відділу з питань оборонної роботи,

цивiльного захисту та взаємодії з правоохоронними органами

Коростенської РДА