Нагородження Почесною відзнакою "За заслуги перед Коростенщиною"

Дата: 21.08.2020 12:21

21 серпня, напередодні Дня державного прапору України та Дня Незалежності України голова Коростенської районної районної ради Василь Клименко, голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк, голова Ушомирської сільської ради Людмила Мала, заступник голови Коростенської районної ради Віктор Кутішенко за рішенням тридцять шостої сесії районної ради від 20 серпня 2020 року нагородили Почесною відзнакою «За заслуги перед Коростенщиною»:

• Гераймовича Василя Олександровича, виконуючого обов’язки директора ДП «Грозинське»;
  • Прокопенка Петра Михайловича, лікаря ортопеда-стоматолога стоматологічного відділення консультативної поліклініки КНП «Коростенська ЦРЛ Коростенської районної ради;
  • Русецького Миколу Степановича, депутата Коростенської районної ради;
  • Ковальчука Анатолія Лукашовича, директора Гулянецького ліцею.

Нагородження за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Коростенського району, трудову, благодійну, гуманістичну і громадську діяльність та з нагоди відзначення 29-ї річниці незалежності України пройшло в теплій, дружній атмосфері та з дотриманням карантинних норм.

Наталія Колєнова,

старший інспектор управління регіональної діяльності

Коростенської районної державної адміністрації