Прийняття присяги в державній установі «Коростенська виправна колонія №71»

Дата: 21.08.2020 13:55

З нагоди відзначення Дня державного прапора України та 29-ї річниці незалежності України в державній установі «Коростенська виправна колонія №71» відбулось урочисте прийняття присяги працівника державної кримінально-виконавчої служби України.

Участь в заході взяли голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк, заступник голови Коростенської районної ради Віктор Кутішенко, голова Ушомирської сільської ради Людмила Мала, голова ветеранів кримінально-виконавчої служби України ДУ «Коростенська виправна колонія №71» Володимир Вигівський, отець Євгеній, близькі та рідні працівників державної кримінально-виконавчої служби України, що приймали присягу, представники ЗМІ.

Провів урочистості начальник ДУ «Коростенська виправна колонія №71», полковник внутрішньої служби Олександр Нікітчук.

Під час прийняття присяги, було урочисто піднято прапор України, а також хвилиною мовчання присутні згадали всіх захисників України, що загинули за мир на нашій землі та незалежність України. Кращих працівників ДУ «Коростенська виправна колонія №71» було відзначено грамотами та подяками закладу.

Фотоальбом заходу тут.

Наталія Колєнова,

старший інспектор управління регіональної діяльності

Коростенської районної державної адміністрації