Коростенський МРВ поглиблює співробітництво з ветеранськими громадськими організаціями

Дата: 21.08.2020 14:34

20 серпня 2020 року працівниця Коростенського МРВ зустрілася з керівником Ради Коростенської  міської  організації  ветеранів Володимиром Омельянчуком щодо налагодження подальшої взаємодії з метою задоволення виявлених криміногенних потреб суб’єктів пробації.

Спільна діяльність, спрямована на задоволення виявлених криміногенних потреб суб’єктів пробації, буде сприяти виправленню, ресоціалізації засуджених, профілактиці злочинності, попередженню вчинення нових злочинів та правопорушень. Лише у плідній співпраці, шляхом всебічного охоплення клієнтів пробації  ми зможемо досягти спільної мети – безпеки суспільства.