В селі Новаки Коростенського району відбувся спортивно-пізнавальний квест "В моєму серці Україна''

Дата: 22.08.2020 11:57

21 серпня біля будинку культури села Новаки з дотриманням всіх карантинних заходів відбувся спортивно-пізнавальний квест ''В моєму серці Україна'', присвячений святкуванню Дня Незалежності нашої країни.

У заході взяли участь дві команди: ''Цвіт нації'' та ''Юні патріоти''. Отримавши маршрутні квест-листи, на старт вийшли спритні, ерудовані, веселі й розважливі команди. Всі станції були зовсім не схожі між собою. Учасникам конкурсу були запропоновані 6 етапів маршруту: ''Україна від А до Я'', ''Україна - пісенна'', ''Крученики'', ''Знай наших'', ''Козацькі розваги'', ''Народ скаже, як зав'яже'', де на них чекало безліч цікавинок пов'язаних з історією країни, традиціями, обрядами. Пригадали українські пісні, прислів'я, загадки, вірші. Показали свою козацьку спритність у спортивних змаганнях.

Колектив Новаківського БК, висловлює щиру вдячність юним учасникам квесту, та працівникам сільської ради, за участь та допомогу у проведенні конкурсу. Це підтверджує вашу небайдужість, та любов до рідного краю й віри, що все буде добре в нашому селі, у всіх українців. Слава Україні!

Інна Ткаченко,

директор Новаківського будинку культури.