Щиро вітаємо з днем народження Валерія Каленського!

Дата: 23.08.2020 10:00

23 серпня свій день народження відзначає начальник Коростенської об’єднаної державної податкової інспекції головного управління ДФС у Житомирській області Валерій Павлович Каленський.

Цьогоріч цей день народження - ювілейний. Шістдесят п’ять років - золотий вік. Це солідна дата. У цьому віці у Вас, шановний Валерію Павловичу, є життєва мудрість, великий запас знань і вмінь. Тому не шкодуйте за прожитими роками, завдяки їм у вас є незаперечна перевага — багатий життєвий досвід, який дозволяє Вам зверхньо дивитися на проблеми і з філософським спокоєм спостерігати за людськими пристрастями. Завдяки Вашим знанням і навичкам Ви ще довго будете затребувані, а за Вашу допомогу і поради люди будуть говорити вам спасибі.

Тож, нам залишається тільки побажати Вам міцного здоров’я, родинного тепла та затишку, добробуту, успіхів в усіх життєвих справах та починаннях! Зі святом!