Відзначення Дня незалежності України 24.08.2020

Дата: 24.08.2020 17:24

Сьогодні з нагоди Дня незалежності України в місті Коростені відбулось ряд заходів, участь в яких взяли голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк, міський голова м. Коростень Володимир Москаленко, голова Коростенської районної ради Василь Клименко, його заступник Віктор Кутішенко, голова Ушомирської сільської ради Людмила Мала, державні службовці та працівники місцевого самоврядування, військовослужбовці в/ч А1796, громадскість Коростенського району та міста Коростеня, представники ЗМІ.

Урочистим покладанням до пам’ятних знаків та хвилиною мовчання присутні згадали всіх тих, хто ціною власного життя виборював мир та незалежність на нашій землі, хто назавжди залишиться в пам’яті людський як герой, захисник своєї країни.

29-та річниця незалежності України, на жаль, відзначається в умовах карантину та попри все для українців це надзвичайно велике свято, яке нині відзначають в усіх куточках країни. Це родинне свято, яке відзначають в колі найближчих, найрідніших.

Саме тому, сьогодні відбулась ще одна подія, яка надалі згуртоватиме родини Коростенщини - відкриття в Древлянському парку дитячо-юнацького розвивального комплексу "Шалена Панда".

Ми щиро вітаємо всіх зі святом та зичимо нашій Україні миру, добра, розвитку, добробуту, визнання в світі! Дякуємо Господу за Україну!

Слава Україні!

Героям слава!

Наталія Колєнова,

старший інспекторі управління регіональної діяльності