Увага! Планується проведення осінньої кампанії із пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин проти сказу!

Дата: 26.08.2020 11:57

Коростенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що відповідно до наказу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів № 546 від 21 серпня 2020 року на території Житомирської області планується проведення осінньої кампанії із пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

Розповсюдження принад, які містять високоімунну, безпечну вакцину буде здійснюватися за допомогою авіатранспорту із злітно-посадкової смуги, яка розміщена поблизу м. Малин на всій території області (за винятком населених пунктів, водних об´єктів, автомагістралей та заборонних зон для польотів цивільної авіації).

Орієнтовно дана кампанія буде здійснена в строки із 02.09.2020 по 15.09.2020 року.

Начальник управління

Наталія Васьківська