«Живі, поки пам'ятаємо»

Дата: 28.08.2020 15:00

Під таким гаслом 29 серпня 2020 о 9.45 год. року біля Пам’ятника жителям Коростенщини, які проявили мужність, патріотизм, самовіддане служіння українському народові та загинули за незалежність української держави (біля Коростенської райдержадміністрації) відбудеться мітинг – реквієм, присвячений захисникам України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Запрошуємо громадськість, представників ЗМІ долучитись до заходу.

А о 10 годині 00 хвилин де б ви не були – на центральних площах чи на кладовищах, під час роботи чи подорожі – просимо, за можливості, припинити будь-які роботи, зупинити транспортні засоби на узбіччі та вшанувати загиблих захисників хвилиною мовчання. Тим самим віддаючи данину пам’яті та поваги тим, хто загинув за Україну, висловлюючи підтримку їхнім сім’ях, рідним та побратимам.