В новий навчальний рік з гарним настроєм

Дата: 31.08.2020 17:39

Напередодні Дня знань, а саме 31 серпня, директор Коростенського районного центру соціальних служб Любов Барановська здійснила виїзд в населені пункти району - села Мала Зубівщина, Новаки, Корма, Грозине, Шатрище та Холосне.

Любов Петрівна відвідала сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах та знаходяться в вкрай скрутному матеріальному становищі.

За сприяння голови Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка діти з сімей зазначеної категорії отримали шкільні портфелі та іграшки. Діти вступають в новий навчальний рік з гарним настроєм!

"Я щиро вітаю всіх дітей, батьків та вчителів району з прийдешнім святом - 1 вересня та бажаю всім успіхів, міцного здоров'я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, адже вони це сила!" - сказала директор Коростенського районного центру соціальних служб.