Навчальні заклади району отримали безконтактні термометри від місії Village Church. ВІДЕО

Дата: 31.08.2020 18:15

Напередодні нового навчального року благодійна місія Village Church передала всім навчальним закладам Коростенського району сертифіковані безконтактні термометри та засоби дезинфекції.

Доставили вимірювальні прилади та засоби захисту до адресатів, провели інструктаж роботи з ними голова Коростенської РДА Юрій Тарасюк, заступник голови райдержадміністрації Артем Майданик, заступник голови районної ради Віктор Кутішенко та представник благодійної місії Ірина Ковпанець.

Також в ході зустрічей з освітянами керівники району вкотре ознайомились зі станом підготовки навчальних закладів району до нового навчального року.

Нагадаємо, що в Україні встановлено нові рівні епідемічної небезпеки: Коростенський район потрапив до «помаранчевої» зони.

Наталія Колєнова,

старший інспектор управління регіональної діяльності

Коростенської районної державної адміністрації