Шановні вчителі, вихователі, батьки! Дорогі дошкільнята та школярі!

Дата: 01.09.2020 11:36

Ось і закінчується тепле сонячне, безтурботне літо, сповнене радісними і цікавими подіями канікул, відпочинку та оздоровчих заходів.

На порозі золотавий вересень, а з ним таке довгоочікуване свято Знань та початок нового навчального року, які несуть нам нові завдання і великі надії, нові турботи, бо доведеться жити і працювати в непростих умовах.

Сектор освіти Коростенської райдержадміністрації, райком профспілки працівників освіти вітають  всіх учасників освітнього процесу з Днем Знань і початком нового 2020-2021 навчального року і зичать міцного здоров’я, успіхів у навчанні і праці, натхнення і творчості, взаєморозуміння між вчителями, батьками і учнями.

Дорогі педагоги і батьки! Бережіть своє здоров’я і здоров’я Ваших дітей.  Щоденно, навчаючи і виховуючи дітей, пам’ятайте: майбутнє нашої держави у  Ваших руках!

Любі діти! Ідіть упевнено стежинами знань, будьте наполегливими і старанними, уважними і допитливими, оволодіваючи різними формами навчання, ростіть здоровими, розумними і вихованими. Знайте - на вас покладають великі надії вчителі і батьки.

Щастя, миру, злагоди і любові всім!

В добрий час!

Завідувач сектору освіти Коростенської районної державної адміністрації

Василь Митюк

Голова райкому профспілки працівників освіти