Другого вересня 2020 року у світі відзначатиметься 75-та річниця закінчення Другої світової війни

Дата: 01.09.2020 12:51

Стаття 1 Закону України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років» визначено, що шанобливе ставлення до пам'яті про перемогу над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років, про ветеранів війни, учасників українського визвольного руху та жертв нацизму є священним обов'язком держави та громадян України.

Враховуючи вагомий внесок українського народу у перемогу над нацизмом, з метою належного відзначення згаданих подій просимо забезпечити проведення:

• 2 вересня 2020 року у населених пунктах (в територіальних громадах) регіону за участі місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування церемонії покладання квітів (квіткових композицій) до пам'ятників, пам'ятних знаків, місць поховань загиблих учасників Другої світової війни;
  • благоустрою меморіалів, військових кладовищ, братських могил, інших місць поховань загиблих у Другій світовій війні;
  • роботи с метою висвітлення регіональними засобами масової інформації заходів із значення 75-ої річниці завершення Другої світової війни, питань пов'язаних із життям ветеранів війни, а також трансляції тематичних теле- та радіопередач.

Усі заходи мають проводитися, зважаючи на необхідність суворого дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби Сovid-19, спричиненої короновірусом Sars-Cov2».

Особливу увагу необхідно звернути на збереження стабільної суспільно-політичної ситуації, запобігання порушення громадського порядку, провокаціям та іншим діям, що можуть становити загрозу безпеці громадян, проведення з цією метою профілактичної роботи з місцевими осередками політичних партій та громадських організацій.