#Велике_будівництво. Оновлення освітньої інфраструктури є одним із пріоритетів національної програми, – Віталій Бунечко

Дата: 02.09.2020 10:42

01 вересня урочисто відкрито термомодернізовану Хажинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів у Семенівській ОТГ, яка входить до переліку об’єктів національної програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським.

.

Від облдержадміністрації участь у заходах взяли голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко та заступниця голови ОДА Віра Рогова. .

Як розповіла голова Семенівської ОТГ Наталія Семенюк, школу комплексно не ремонтували понад 25 років. Окрім робіт з утеплення будівлі у рамках проєкту також відремонтовано приміщення харчоблоку їдальні школи..

Цьогоріч до школи пішли 113 дітей громади, а ще 40 – дитячого садочку.

“Оновлення освітньої інфраструктури з урахуванням вимог доступності є одним із пріоритетів програми «Велике будівництво». Головне – забезпечити надання якісної, доступної освіти в безпечних умовах”, – зазначив Віталій Бунечко.

У рамках програми «Велике будівництво» у Житомирській області реалізуються 23 освітянські об’єкти (11 шкіл, 6 садочків, 6 об’єктів спорту), для яких передбачено фінансування у 2020 році 203,6 млн грн, у тому числі з: державного фонду регіонального розвитку 169,9 млн грн; обласного бюджету 262,377 тис. грн; міського, селищного, сільського бюджетів 33,5 млн грн. .

Завдяки фінансуванню з Державного фонду регіонального розвитку на Житомирщині в 2020 році добудовано Пулинську гімназію, а також реконструйовано та здійснено термосанацію ще у 4 опорних закладах освіти: Миропільська та Олевська гімназії, Новоборівський ліцей, Червоненська школа. .

Нагадаємо, що 01 вересня Віталій Бунечко взяв участь у відкритті Бердичівського ліцею-інтернату спортивного профілю..

Довідково. Загальна вартість робіт із ремонту Хажинської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів склала 9,5 мільйона гривень. Підрядна організація ТОВ «ТПК Центр-Комплект». .

За Програмою «Велике будівництво» у Житомирській області передбачено виконання 107 об’єктів: ремонт/реконструкція 7 приймальних відділень лікарень, будівництво 24 амбулаторій, 11 шкіл, 6 садочків, 6 стадіонів/об’єктів спорту, а також капітальний ремонт 53 об’єктів дорожнього господарства..

#Велике_будівництво

#Заклади_освіти

Фото без описуФото без описуФото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без описуФото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису