Юрій Олійник: «Поліція відкрита до діалогу та співпраці з журналістами області!»

Дата: 03.09.2020 14:08

Сьогодні в місті Коростені відбулось неформальне спілкування начальника ГУНП Житомирської області Юрія Олійника з представниками засобів масової інформації.

Основною метою зустрічі було налагодження зворотного зв’язку поліції області з журналістами. Адже саме вони одні з перших, хто доносить інформацію до людей та завжди тримає руку на пульсі всіх подій міста Коростеня та Коростенського району.

В ході конструктивного діалогу між обласним керівником поліції та представниками різних ЗМІ Коростенщини було піднято ряд надзвичайно важливих та актуальних питань. Серед них: створення та функціонування системи «Безпечного міста» в Коростені та районі, видобуток бурштину, незаконна вирубка лісів, найбільш резонансні кримінальні події останнього часу та хід їх розслідування, питання львівського сміття, підліткової злочинності, спотворення інформації фейковими аккаунтами та групами в соціальних мережах, порушення правил дорожнього руху, стихійної торгівлі за межами ринків, а також швидкості прибуття працівників поліції на місце події в разі їх виклику, готовності поліції до наступних виборів тощо.

Хочеться наголосити, що на всі задані журналістами питаннями очільник поліції області дав досить відверті та чіткі відповіді.

«Поліція відкрита до діалогу та співпраці з журналістами області. Тому, в подальшому підтримую ініціативу місцевих журналістів проводити кожного місяця зустрічі з начальником місцевого Коростенського ВП. Це дасть можливість вести діалог між поліцією та ЗМІ, а також в повній мірі доносити правдиву інформацію до людей», – зазначив Юрій Олійник.

Наталія Колєнова,

старший інспектор управління регіональної діяльності

Коростенської районної державної адміністрації