Дата: 04.09.2020 12:22

Національний Демократичний Інститут Міжнародних Відносин (НДІ) запрошує взяти участь в Медійному Марафоні ОНЛАЙН "Рівність у політиці".

Медійний марафон присвячений обговоренню рівного доступу до участі у політиці на всіх рівнях та включатиме заходи, спрямовані на заохочення публічного діалогу стосовно переваг ґендерної рівності в політиці.

Рівні права та можливості для участі в управлінні державою, своєю громадою – це необхідна умова для подальшого демократичного поступу України.

• Як змінилося виборче законодавство України?
  • Як здобути перемогу на місцевих виборах в нових умовах?
  • Надихаючі історії кандидаток з власного досвіду.

Ці та інші питання обговорюватимуться в різних форматах під час марафону. Серед учасниць та учасників медійного марафону: політикині і політики, державні службовиці і службовці, лідерки та лідери громадської думки, представниці та представники медіа та громадянського суспільства.

Медійний Марафон Онлайн буде транслюватися на сторінці Жінки - це 50% успіху України.
Також ви маєте можливість зареєструватися для участі:
тут ?https://bit.ly/3hVDx46 .

Слідкуйте за оновленнями, щоб дізнатися більше про дискусійні панелі, спікерок та спікерів.

Інформація за посиланням: https://www.facebook.com/events/654891395382815/