Постанова "Про утворення територіальних виборчих округів на виборах депутатів Коростенської районної ради 25 жовтня 2020 року, встановлення їх меж та нумерації"

Дата: 06.09.2020 08:52

МІСЦЕВІ ВИБОРИ
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Коростенська районна територіальна виборча комісія

П О С Т А Н О В А
м. Коростень

16 год. 40хв.

"­­­05" вересня 2020 року                                                                                                          № 9

Про утворення територіальних виборчих округів на виборах депутатів Коростенської районної ради 25 жовтня 2020 року, встановлення їх меж та нумерації.

Відповідно до пункту 1 частини першої статті 196, частин другої-четвертої статті 197, частин першої, третьої, четвертої, сьомої статті 201, частини першої, пункту 2 частини другої статті 206, частини третьої статті 232 Виборчого кодексу України, п.3.1-3.3, 3.7-3.9 Роз’яснення щодо утворення виборчих округів для організації і проведення місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 28 серпня 2020 року № 204, пунктів 1.1, 3.4, 3.5 Порядку інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 25 серпня 2020 року № 200,беручи до уваги відомості, подані Відділом ведення Державного реєстру виборців Коростенської районної державної адміністрації, від 1 серпня 2020 року,Коростенська районна територіальна виборча комісія постановляє:

1. Встановити, виходячи з відомостей Відділу ведення Державного реєстру виборців Коростенської районної державної адміністрації,що загальний склад (кількість депутатів) Коростенської районної ради становить 42 депутати.

2. Визначити орієнтовну кількість територіальних виборчих округів з виборів депутатів Коростенської районної ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року – 4 (чотири) територіальні виборчі округи.

3. Визначити кількість територіальних виборчих округів з виборів депутатів Коростенської районної ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року – 4 (чотири) територіальні виборчі округи.

4. Утворити територіальні виборчі округи з виборів депутатів Коростенської районної ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року, визначити їх межі та присвоїти їм нумерацію згідно з додатком.

5. Цю постанову вивісити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів комісії у терміни і у порядку, визначеному частиною четвертою статті 37 Виборчого кодексу України, а також оприлюднити на веб-сайті Коростенської районної ради відповідно до  частини четвертої статті 23, частини сьомої статті 201 Виборчого кодексу України.

6. Копію цієї постанови на паперовому носії надіслати Центральній виборчій комісії відповідно до п.1.1 Порядку інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 25 серпня 2020 року № 200.

7. Поінформувати Центральну виборчу комісію про номери територіальних виборчих округів з виборів депутатів Коростенської районної ради, опис їх меж, орієнтовну кількість виборців за формою № 11згідно з Додатком 11Порядку інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 25 серпня 2020 року № 200.

8. Надіслати Відомості про утворення територіальних виборчих округів з виборів депутатівКоростенської районної ради за формою № 11 згідно з Додатком 11 Порядку інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 25 серпня 2020 року № 200, Відділу ведення Державного реєстру виборців Коростенської районної державної адміністрації для подальшого надсилання Центральній виборчій комісії.

Секретар Коростенської районної

територіальної виборчої комісії                    ____________________   В. Л. Кулага

Голова Коростенської районної

територіальної виборчої комісії                    _____________________   О. Й. Яблонська