Учасник АТО з села Михайлівка був працевлаштований на ПРАТ «Бехівський спецкар'єр»

Дата: 08.09.2020 16:45

У липні 2020 року підписано договір про співпрацю та взаємодію Міністерства у справах ветеранів та Державним центром зайнятості. Його мета – збільшення рівня працевлаштування ветеранів війни. Усі вони мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

У Коростенському центрі зайнятості ця категорію громадян є пріоритетною також. Допомагає зорієнтуватись у нових реаліях життя, адаптуватись та знайти роботу учасникам АТО начальник відділу сприяння працевлаштуванню Валентина Штуль.

Так, 4 вересня, машиністом конвеєра на ПРАТ «Бехівський спецкар'єр» був працевлаштований Олександр Б., 1981 року народження. Молодий чоловік мешкає в селі Михайлівка і нове місце роботи має для нього ще й територіальні переваги. Маємо надію, що професійний шлях буде також успішним.