В рамках програми "Допомога дітям України"

Дата: 09.09.2020 09:36

Конгрес українців Канади, Канадсько-українська фундація, Help us Help та міжнародна корпорація Meest Express продовжує програму «Допомога дітям України» для забезпечення сімей і дітей продуктовими та гігієнічними наборами, а також шкільним приладдям, започатковану Уповноваженим Президента України з прав дитини Миколою Кулебою.

За сприяння голови Коростенської районної адміністрації Юрія Тарасюка було оперативно організовано отримання гуманітарної допомоги від Житомирського обласного центру соціальних служб та її доставку адресатам.

08 вересня продуктові та гігієнічні набори, шкільне приладдя особисто доставила сім'ям директор Коростенського районного центру соціальних служб Любов Барановська.

Гуманітарну допомогу отримали 5 сімей району з сіл Васьковичі, Бехи, М. Зубівщина, Злобичі, Розтяжин, які перебувають на обліку як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах, діти з яких повернулися із закладів інституційного догляду та виховання.