Дата: 09.09.2020 12:53

Відповідно до статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та з метою набрання чинності наказу начальника управління від 26 серпня 2020 року № 30/о «Про затвердження Порядку проведення особистого прийому громадян в управлінні соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області»,

яке зареєстровано в Центрально-Західному  міжрегіональному  управлінні  Міністерства юстиції (м. Хмельницький ) 03 вересня 2020 року за № 130/130 управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області розміщуємо Наказ "Про затвердження Порядку проведення особистого прийому громадян в управлінні соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області" та Порядок проведення особистого прийому громадян в управлінні соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області.