У Коростені поліція розпочала розслідування обставин травмування 9-річної дівчинки потягом

Дата: 09.09.2020 16:17

9 вересня у райцентрі сталася пригода на залізниці, у результаті якої травми отримала дитина. Відкрито кримінальне провадження. Триває встановлення усіх обставин.

Попередньо, близько 12:10 на одній з колій станції «Коростень» під потягом з причіпними вантажними вагонами, який рухався у напрямку райцентру,  опинилась 9-річна дівчинка. За наявною інформацією, вона переходила залізничні колії під вагонами. Нині триває перевірка.

У результаті наїзду дитина отримала тяжкі тілесні ушкодження та була госпіталізована до реанімаційного відділення місцевої лікарні.

За вказаним фактом поліцейські відкрили кримінальне провадження за ознаками правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 276 (Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту) Кримінального кодексу України.

Відділ комунікації поліції Житомирської області

© Головне управління Національної поліції в Житомирській області: https://zt.npu.gov.ua/news/novini-z-rajoniv/u-korosteni-policziya-rozpochala-rozsliduvannya-obstavin-travmuvannya-9-richnoji-divchinki-potyagom/