Віктор Іващенко вивів стареньку з вогняної пастки і отримав звання “Героя-рятувальника 2020 року”! ВІДЕО

Дата: 10.09.2020 14:06

Колись вони вчили нас першим крокам, тримати у руках свою першу виделку, вчили грамоті і допомагали орієнтуватися у цьому буремному світі. Нині ж, вони самі часто потребують допомоги. Так сталося того тривожного дня у с. Дружбівка Житомирської області, коли у будинку старенької сусідки сталася пожежа.

Жінка не ходить, тому почувши запах їдкого диму, вона просто чекала своєї страшної участі... Проте того дня її історія не завершилася трагічно, адже саме у цей момент поряд із будинком проходив сусідський хлопчик.

Віктор Іващенко вивів стареньку з вогняної пастки і цілком заслужено отримав не лише вдячність, а й звання “Героя-рятувальника 2020 року”!