Соціальна робота з сім'ями

Дата: 11.09.2020 16:55

Коростенський районний центр соціальних служб відповідно до покладених на нього завдань здійснює соціальне супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Соціальне супроводження прийомних сімей передбачає надання комплексу правових, психологічних, соціально-педагогічних, соціально-економічних, соціально-медичних та інформаційних послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування прийомної сім'ї.

В рамках соціального супроводження прийомної сім'ї 11 вересня проведено соціальну роботу з прийомними батьками Севрук Світланою Віталіївною та Севрук Юрієм Миколайовичем. Директором районного центру соціальних служб Любов'ю Барановською та провідним фахівцем із соціальної роботи Інною Романюк з прийомними батьками обговорено життєву ситуацію, надано поради щодо вирішення поточних проблемних питань сім'ї, намічено шляхи їх вирішення, заплановано подальшу роботу з сім'єю. Прийомну сім'ю відвідано за місцем проживання в с. Старики.

Виїзд проведено також в с. Ставище, де соціальною роботою охоплено одну сім'ю.

Коростенський районний центр соціальних служб