В роботі Форуму цифрової трансформації взяло участь більше 1000 користувачів. ВІДЕО

Дата: 15.09.2020 12:43

Сьогодні, 15 вересня, керівник апарату Коростенської районної державної адміністрації Катерина Корчова та старший інспектор відділу інфраструктури, енергетики та захисту довкілля, інформаційних технологій та цифрового розвитку управління регіональної діяльності Коростенської районної державної адміністрації Наталія Колєнова взяли участь у Форумі цифрової трансформації регіонів, який презентувало Міністерство цифрової трансформації України.

Загалом до форуму долучилось більше 1000 представників громад України, спеціалістів відповідальних за цифрову трансформацію в місцевих органах влади, керівників IT-відділів ОДА та РДА, керівників інших структурних підрозділів органів влади, які зацікавлені в цифровізації, профільних асоціацій та громадських організацій, а також громадяни, які зацікавлені у впровадженні сталого цифрового розвитку в регіонах України.

Форум проходив одночасно в різних тематичних кімнатах, де було розглянуто декілька важливих питань цифрової трансформації України, а також надано практичні поради для втілення досвіду інших країн, успішних проектів в Україні в роботі учасників заходу.

На початку форуму всіх учасників привітав та сказав своє вступне слово віце-прем’єр – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Організаторами та партнерами заходу виступили Міністерство цифрової трансформації України у співпраці із Програмою «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що впроваджується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge за підтримки Швейцарії та надається через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC).

Додатково відзначимо, що в Мінцифрі створено новий підрозділ – Директорат регіональної цифровізації, який формує та реалізує державну політику регіональної цифровізації. Директорат аналізує рівень цифровізації регіонів, визначає пріоритети та шляхи цифрової трансформації, працює над вирішенням проблем та запитів від громад, а також сприяє втіленню кращих цифрових рішень у ОТГ, містах та областях.

Викладаємо запис Форуму для тих, хто не зміг побачити його он-лайн.

А також інші корисні посилання та розклад форуму:

10:00-11:00 «Цифрова Трансформація»

Тематичні кімнати:

«Особливості цифровізації малих міст та ОТГ». Для того, щоб дивитись панель, залишайтесь на цій сторінці.

«Держава та регіони: як розбудувати цифрову взаємодію?» http://bit.do/fJrkZ

«Від елементів Smart City до цифрової трансформації міста», http://bit.do/fJrmm

11.45-12.50

Панельні дискусії:

«Цифрова трансформація: від проблематики до рішень» Для того, щоб дивитись панель, залишайтесь на цій сторінці

«Принципи розбудови цифрової громади» http://bit.do/fJrkZ