Дата: 16.09.2020 10:47

Інформуємо щодо дії Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів Українивід 07.02.2018 №107 ( в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 №395) та наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 07 липня 2020 року №1287, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 04.08.2020 за №747/35030 «Про затвердження Положення про комісію Мінекономіки для надання державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції та форм відповідних документів».

Для отримання державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, суб’єкти господарюванняподають документи відповідно до пунктів 6-11 Порядку використання коштів, передбачених вищезазначеною постановою.

Додаток на 74 аркушах (наказ Мінекономіки від 07.07.2020 №1287).