Конкурс есе для молоді на європейську тематику

Дата: 16.09.2020 15:47

Продовжується п'ятий раунд конкурсу есе для молоді з України, Грузії та Молдови від проєкту 3DСFTAs «Розуміємо Угоди про асоціацію між ЄС та Україною, Молдовою і Грузією». Приймаються роботи на будь-яку актуальну тему, що має відношення до Угоди про асоціацію між країною учасника та ЄС.

До участі у конкурсі запрошується молодь (до 30 років) з України, Грузії та Молдови. Обсяг есе: до 3000 слів.

Есе повинні бути написані англійською мовою, хорошої аналітичної та лінгвістичної якості, а також присвячені темі, в межах якої автор може продемонструвати глибину своїх знань, досліджень або професійний досвід. Есе мають включати цікаву аргументацію або пропозиції.

Автори найкращих робіт отримають грошовий приз у розмірі 500 євро - загалом буде обрано до 4 переможців. Зокрема, обрані найкращі есе будуть опубліковані на порталі www.3dcftas.eu. Надсилати свої есе можна включно до 30 вересня 2020 року на електронну пошту remizov@ier.kyiv.ua.