17 вересня – День рятівника

Дата: 17.09.2020 07:54

Щиро вітаємо всіх працівників цивільного захисту, аварійно-рятувальних служб та пожежної охорони з професійним святом – Днем рятівника!

Жителі Коростенського району високо цінують вашу мужність, самовідданість, постійну готовність до найсуворіших випробувань, здатність до самопожертви задля врятування життя та охорони здоров’я громадян. Кожен ваш день – це випробування сили духу і професіоналізму, результат зразкового виконання свого професійного обов’язку.

Свято рятувальників є не лише професійним, оскільки його відмічають разом з вами громадяни, які внесли свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров'я людей.

Утверджуючи добро і милосердя, ви з честю виконуєте покладені на вас завдання. Ми глибоко переконані, що рятувальники Коростенщини й надалі збагачуватимуть традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимуть обраній справі.

Бажаємо вам щастя, здоров’я, добра і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших родинах!

З повагою,

голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк,

голова Коростенської районної ради Василь Клименко.