Про запровадження карантинного режиму по регульованому шкідливому організму західному кукурудзяному жуку та заходи боротьби з ним

Дата: 17.09.2020 10:14

Відповідно до ст.6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. 33, 34 Закону України «Про карантин рослин», на підставі подання Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області про виявлення регульованого шкідливого організму: західного кукурудзяного жука (Diabroticavirgifera), на присадибних ділянках громадян с. Ходачки Коростенського району та з метою локалізації та ліквідації шкідливого організму Розпорядженням голови Коростенської РДА від 16.09.2020 року:

• Запроваджено карантинний режим по західному кукурудзяному жуку(Diabroticavirgifera), на присадибних ділянках громадян с. Ходачки Коростенського району Житомирської області з 16.09.2020 року на загальній площі 2,0 га.
  • Затверджено заходи по локалізації та ліквідації вогнищ карантинного організму західного кукурудзяного жука(Diabroticavirgifera), на присадибних ділянках громадян с. Ходачки Коростенського району, що додаються.

Особи, які здійснюють господарську діяльність, пов’язану з виробництвом, зберіганням, переробкою, транспортуванням на території карантинної зони, зобов’язані:

1) виконувати фітосанітарні правила та здійснювати фітосанітарні заходи;

2) виконувати розпорядження органів Держпродспоживслужби;

3) здійснювати вивезення або ввезення об'єктів регулювання у карантинну зону за наявності карантинних сертифікатів.

Строк дії карантинного режиму запроваджено з моменту набрання чинності цього розпорядження до остаточного знищення вогнищ західного кукурудзяного жука (Diabroticavirgifera), на даній території.