Піклування та підтримка багатодітних родин – одне з пріоритетних питань влади

Дата: 18.09.2020 16:45

Сьогодні голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк спільно зі своїм заступником Артемом Майдаником та директором Коростенського районного центру соціальних служб Любов’ю Барановською завітали в багатодітну родину пані Наталії з села Сокорики Бехівської сільської ради з приємною місією.

В родині, де виховується семеро дітей нещодавно сталось поповнення. У старшої доньки пані Наталії народився синочок. Розуміючи важливість підтримки та піклування про багатодітні родини району, очільник району спільно із директором центру соціальних служб привезли для дитини найнеобхідніше – дитяче ліжечко, матрац для нього, постільну білизну та іграшки. Не обійшли увагою й інших дітей. В найближчий час родина отримає допомогу у вигляді одягу, взуття, підібраного відповідно до віку та статі членів родини, а також необхідних речей домашнього вжитку.

Наталія Колєнова,

старший інспектор управління регіональної діяльності

Коростенської районної державної адміністрації.