Любов Барановська: Повертаючи дітей в біологічні сім’ї, створюємо умови та підтримуємо їх

Дата: 19.09.2020 10:19

На виконання Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей з метою реінтеграції дітей із закладів інституційного доглчду та виховання дітей в біологічні сім'ї Коростенський районний центр соціальних служб продовжує здійснення соціальної роботи.

Так, фахівець із соціальної роботи районного центру соціальних служб Марина Невмержицька взяла під соціальний супровід сім 'ю, що перебуває у складних життєвих обставинах, дитина з якої перебувала в КНП "Житомирський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків".

В рамках соціального супроводу в житловому будинку сім' ї було проведено косметичний ремонт: побудовано пічне опалення, поклеєно шпалери, пофарбовано вікна, стіни, впорядковано домашні речі, підготовлено спальне місце для дитини.

Марина Невмержицька брала активну участь у  підготовці житлового будинку до повернення дитини, допомогаючи батькам фізично: клеїла шпалери, фарбувала стіни.

17 вересня за безпосередньої участі фахівця із соціальної роботи Марини Невмержицької дитину було повернуто в біологічну сім'ю.

Сім'я і надалі перебуватиме під  оціальним супроводом, отримуватиме комплекс соціальних послуг відповідно до потреб.

Впровадження в Україні успішних підходів із світової практики захисту прав дитини спрямовуються на підтримку сім'ї, створення умов для виховання та розвитку дітей в сім'ї або в середовищі, максимально наближеному до сімейного.

"Повертаючи дітей в біологічні сім’ї, ми перш за все створюємо відповідні  умови та підтримуємо їх в подальшому", -  підсумовує проведену роботу директор районного  центру соціальних служб Любов Барановська.