РІШЕЛЬЄ-ФОРУМ: державна служба для нової ери. Долучайтеся 25 вересня

Дата: 21.09.2020 15:49

25 вересня 2020 року відбудеться «РІШЕЛЬЄ-ФОРУМ: ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ДЛЯ НОВОЇ ЕРИ», який уже багато років поспіль є однією з головних платформ для міжнародного діалогу, обміну досвідом, практиками та сучасними тенденціями з актуальних питань підвищення ефективності державного управління і державної служби.

У рамках заходу обговорюватимуться питання:

• розвитку цифрової інфраструктури у державному управлінні на державній службі;
  • удосконалення інструментів та процедур управління людськими ресурсами на державній службі, зокрема впровадження прозорої системи оплати праці та класифікації посад;
  • персоналізації розвитку та утримання талантів;
  • впровадження цифрових комунікацій та цифрової культури як цінностей нової державної служби;
  • гендерного мейнстримінгу тощо.

Онлайн-трансляція «РІШЕЛЬЄ-ФОРУМ: ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ДЛЯ НОВОЇ ЕРИ» відбуватиметься на офіційному вебсайті заходу (http://richelieu2020.mozello.com) на YouTube каналі НАДС і на офіційних сторінках НАДС у соціальних мережах.

ПРОГРАМУ форуму можна переглянути ТУТ

За додатковою інформацією звертатися до Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу (контактний телефон: (044) 278-36-44).