Брифінг ОДА щодо підготовки Житомирщини до другої хвилі COVID-19. ВІДЕО

Дата: 25.09.2020 13:32

Сьогодні, 25 вересня, начальника управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик під час онлайн-брифінгу розповів щодо підготовки Житомирської області до другої хвилі COVID19.

“На сьогодні в Житомирській області спостерігається зростання кількості випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. Ми маємо 1060 ліжок у 14 базових закладах охорони здоров’я, де сьогодні лікується 317 пацієнтів із коронавірусною інфекцією. Ми готові перепрофілювати ще 400 ліжок для надання стаціонарної допомоги пацієнтам. 58,3% усіх ліжок забезпечені киснем. Ми маємо 180 апаратів ШВЛ, 156 моніторів пацієнтів. Додатково відбуваються поставки кисневих концентраторів, а також підведення кисню до кожного ліжка для того, щоб кожен, хто захворіє та буде потребувати кисневої терапії, міг її отримати”, — повідомив Микола Суслик.

Також начальник управління охорони здоров’я ОДА закликав жителів області дотримуватися протиепідемічних заходів: носити у громадських місцях захисні маски, ретельно мити та дезинфікувати руки, а також дотримуватися соціальної дистанції, адже це запорука успіху подолання епідемії коронавірусної хвороби.

Детальніше дивіться у ВІДЕО нижче.

Нагадаємо, що за даними Житомирського обласного лабораторного центру станом на 09:00 25.09.2020 (за минулу добу – 24 вересня) зареєстровано 141 новий лабораторно підтверджений випадокКрім того, за дві останні доби на Житомирщині зареєстровано ще 6 летальних випадків від коронавірусної інфекції