Вітаємо зі Всеукраїнським днем бібліотек!

Дата: 30.09.2020 08:00

30 вересня — найчитальніший день року, адже у 1998 році Президент України підписав Указ, яким затвердив Всеукраїнський день бібліотек.

У цей день вітання з професійним святом приймають бібліотекарі — провідники у світ знань, казок, подорожей, фантастики, наукових відкриттів. Їм відомі секрети класифікації книг, складання бібліографічних довідників та каталогів.

Ми щиро вітаємо з професійним святом бібліотекарів Коростенського району та зичимо їм  завжди бути в пошуку нових задумів і ідей, ніколи не розлучатися з натхненням, постійно відчувати щастя і радість, з кожним днем знайомлячи цей світ з чудовими книжковими шедеврами і приголомшливими роботами авторів.

Щоб життя дарувало яскраві ідеї і щасливі моменти, а душа завжди прагнула до високого і прекрасного, щоб поруч були добрі та люблячі люди, у вашому житті були тільки хороші новини.

З повагою, голова Коростенської районної державної адміністрації

Юрій Тарасюк.