З Днем усиновлення!

Дата: 30.09.2020 08:15

Вітаю усиновителів, прийомних батьків, вихователів дитячих будинків сімейного типу, опікунів та піклувальників, працівників служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді, установ соціального захисту населення, педагогів, лікарів, усіх, хто причетний до усиновлення та захисту прав дитини.

Хай нам завжди вистачає життєвої мудрості, терпіння, душевної сили підготувати дітей до самостійного життя, зробити їх щасливими. Глибоко вірю в те, що усиновлення та інші форми сімейного виховання попри все будуть активно розвиватися і надалі у нашій державі, адже у дитини повинні бути батьки — це закон життя, який не підлягає переглядам і сумнівам.

Від усього серця вітаю з Днем усиновлення! Нехай щедрість і милосердя ваших душ множаться з кожним днем!

Олена Онищук,

начальник служби у справах дітей

Коростенської районної державної адміністрації.