Велике будівництво на Житомирщині: роботи з реконструкції приймального відділення в КНП «ЦРЛ» увійшли в активну стадію

Дата: 02.10.2020 13:48

Голова Житомирської райдержадміністрації Юрій Оханський ознайомився з просуванням робіт з реконструкції приймально-діагностичного відділення КНП «Центральна районна лікарня» Житомирської районної ради під відділення екстреної медичної допомоги.

«Роботи з реконструкції увійшли в активну стадію. Прогрес помітно як у просуванні зовнішніх, так і внутрішніх робіт. Вже вимальовується майбутній вигляд та функціонал оновленого приймального відділення нашої районної лікарні», – каже Юрій Оханський.

Нагадаємо, що даний проєкт реалізується у рамках Національної програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським. Так, у 2020 році на Житомирщині має бути відремонтовано/реконструйовано 7 приймальних відділень лікарень, у тому числі й центральна районна лікарня у с.Станишівці Житомирського району.

На реалізацію проєкту з реконструкції приймального відділенн із державного бюджету виділено 8 млн гривень, з місцевого бюджету за співфінансування Житомирської райдержадміністрації та районної ради – 721 тис 482 грн.

Проєктом передбачена реконструкція існуючого приймального відділення на 1-му поверсі будівлі медичного закладу. Запроєктовано ізолятор з окремим входом із пандусом для МГН, влаштування боксів під’їзду автомобілів «швидкої допомоги».

Також проєкт передбачає І-шу чергу термосанації фасадів будівлі (утеплення стін і цоколю з подальшим оздобленням).

Набір, склад та площі приміщень запроєктовано згідно норм та рекомендацій МОЗ України «Брендбук відділення екстреної медичної допомоги».

Проєктом благоустрою передбачено частковий ремонт асфальтобетонного перекриття, ремонт вимощення.

Нагадаємо, що за програмою «Велике будівництво» завершується реконструкція Новоборівського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів-ліцею.

Довідково. Замовник – Департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації.

Генеральний підрядник – ТОВ “І. Б. К. Девелопмент”.

Площа – 768 м кв.

Загальна кошторисна вартість – 8721,482 тис. грн.

Рік початку робіт – 2020.

Запланований термін введення в експлуатацію – грудень 2020 року.