Відзнаки та щирі привітання освітянам Коростенського району

Дата: 02.10.2020 16:18

Напередодні Дня працівників освіти, який відзначається щороку в першу неділю жовтня, голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк та голова Коростенської районної ради Василь Клименко привітали освітян з професійним святом.

За поданням районного сектору освіти "За значні успіхи у підготовці закладу освіти до нового 2020-2021 навчального року, естетичне і змістовне оформлення навчальних кабінетів, шкільних приміщень, високу результативність в оствіньому процесі" було відзначено грамотами та сертифікатами педагогічні колективи Васьковицького ліцею, Кожухівської, Стремигородської, Михайлівської СЗШ та Михайлівського ДНЗ. Окремо грамотами та подяками було відзначено освітян інших навчальних закладів району.