Участь працівників Коростенської РДА в онлайн семінарі НАДС

Дата: 07.10.2020 12:45

7 жовтня керівники державної служби Коростенської районної державної адміністрації та працівники РДА взяли участь в онлайн семінарі "Актуальні питання проходження державної служби", який був організований Національним агенством України з питань державної служби та проведений фахівцями Міжрегіонального управління Національного агенства України з питань державної служби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях.

Розпочали онлайн семінар, дали роз’яснення та відповіді на актуальні питання учсників семінару начальник Міжрегіонального управління Національного агенства України з питань державної служби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях Костянтин Герасимюк та заступник начальника управління  Володимир Бражевський.

В ході семінару було розглянуто наступні питання:

• Дотримання державними службовцями законодавства про державну службу під час виборчого процесу;
  • Оцінювання результатів службової діяльності державних службовців;
  • Проблемні питання складання та моніторингу виконання індивідуальних програм професійного розвитку.

Наталія Колєнова,

старший інспектор управління регіональної діяльності

Коростенської районної державної адміністрації.