В селі Межирічка запрацювала система водопостачання (бювет)

Дата: 08.10.2020 13:02

Сьогодні голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк побував в селі Межирічка Коростенського району аби особисто перевірити хід проведених робіт зі встановлення в центрі села бювету водопостачання, його роботи та облаштування прилеглої до бювету території.

В ході спілкування з працівниками Межирічцької сільської ради Юрій Тарасюк дізнався, що жителі села вже активно використовують бювет, адже питання нестачі води в криницях домогосподарств сільської ради надзвичайно актуальне.

Відзначимо, що бювет бювет було встановлено за сприяння голови Коростенської районної державної адміністрації та представників відповідного бізнесу на місці.

На часі стоїть питання приведення до ладу прилеглої території, облаштування альтанки, встановлення декоративної огорожі та східців до бювету.

Нагадаємо, що раніше ми вже розповідали про встановлення систем водопостачання в інших населених пунктах Коростенського району. З того часу їх стало значно більше і про кожен з них ми розповімо нашим читачам на сторінках офіційного сайту Коростенської РДА.

Наталія Колєнова,

старший інспектор управління регіональної діяльності

Коростенської РДА.