Профілактичний рейд в населені пункти району. 12.10.2020

Дата: 12.10.2020 11:04

Начальником служби у справах дітей Оленою Онищук, головним спеціалістом служби у справах дітей Катериною Клименко, спільно з начальником відділу із соціальної роботи Коростенського районного центру соціальних служб Тетяною Демчук було проведено профілактичний рейд в населені пункти району з метою перевірки стану забезпеченості паливом, дотримання пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення, електроопалювальних пристроїв, умов проживання сімей з дітьми.

За результатами рейду було направленно подання до Коростенського ВП ГУ НП щодо притягнення двох батьків до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов'язків згідно ст. 184 КУпАП.