Дотації для фермерів – 2000 гривень за кожну прирощену корову власного відтворення, на яку збільшено основне стадо

Дата: 12.10.2020 13:21

Інформуємо суб’єктів  господарювання щодо дію Порядку надання і використання коштів з обласного бюджету, що спрямовуються сільськогосподарським підприємствам як спеціальна бюджетна дотація за приріст поголів’я корів молочного, м’ясного та комбінованого напрямів продуктивності, затвердженого рішенням обласної ради від 07.03.2018 №939 (далі Порядок).

Кошти з обласного бюджету спрямовуються у розмірі 2000 гривень за кожну прирощену корову власного відтворення, на яку збільшено основне стадо за станом на 1 число місяця, що настає за звітним кварталом та 1 грудня поточного року порівняно з наявним поголів’ям корів за станом на 1 січня поточного року.

Спеціальна бюджетна дотація за приріст поголів’я корів власного відтворення надається підприємствам, які на 1 січня поточного року утримували:

• Сільськогосподарські підприємства – не менше як 30 корів;
  • Фермерські господарства – не менше як 10 корів.

Підприємства для отримання спеціальної бюджетної дотації за приріст поголів’я корів щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом, і до 10 грудня поточного року надають обласній комісії документи згідно з пунктом 7 Порядку.

Документи приймаються за адресою:

м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25, кабінет 212, тел.: (0412)473883