Вітаємо з Днем захисника України, Днем українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці!

Дата: 14.10.2020 08:00

Це свято має особливе значення. Воно нагадує про громадянський обов'язок і важливе чоловіче призначення. Адже наш святий обов'язок – зберегти мир і злагоду в суспільстві і на землі.

Ми щиро бажаємо всім захисникам України, патріотам нашої держави бути завжди на висоті, підкорювати небувалі вершини, впевнено йти до своєї мрії, залишатися вірними своїм цілям при будь-якому розкладі життя, сподіватися тільки на краще і вірити в свою удачу.

Нехай щастя, любов, достаток і взаєморозуміння назавжди оселяться у вашому домі. Нехай вам завжди буде куди повернутися, а День українського козацтва запам'ятається як радісний і такий, що викликає гордість!

З повагою,

голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк,

голова Коростенської районної ради Василь Клименко.