Участь у вебінарі спеціалістів управління соціальної політики Коростенської РДА. 16.10.2020

Дата: 16.10.2020 12:11

16 жовтня 2020 року управлінням соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації взято участь у вебінарі, який проводив департамент праці, соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністрацїї.

На вебінарі розглянуто такі питання:

• організація проведення санаторно-курортного лікування осіб з інвалідністю, учасників АТО/ООС та використання коштів державного бюджету на дані цілі у 2020 році;
  • забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації окремих категорій громадян;
  • реабілітація дітей з інвалідністю та стан проведення розрахунків з реабілітаційними установами відповідно до актів виконаних робіт.

Начальник управління соціальної політики

Лілія СИТНІК